Vaillant Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Vaillant Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

vaillant kombi bakımı 0850 840 9 212

Vaillant Kombi Bakım Servisleri

Vaillant kombiler Alman teknolojisi ile üretilen uzun ömürlü cihazlardır. Vaillant kombi bakımı işleri Vaillant kombi servislerine yaptırılırsa Vaillant kombinizi uzun süre sorunsuzca kullanabilirsiniz. Bunun nedeni Vaillant kombi servislerin kombi bakımını üstün körü değil ayrıntılı olarak yapacak olmalarıdır. Üstelik Vaillant kombi teknisyenleri Vaillant kombiler üzerine uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Bu sayede en ince ayrıntısına kadar kombinizin bakım işini yapabilecek ehliyettedirler. Etkili ve gerçek Vaillant kombi bakım için uzman Vaillant kombi servisleri tercih edin. İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. numarları hatlarımızdan bizlere ulaşınız.

Neden Kombi Bakımı?

Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Kombiler gaz, su ve elektrik kombinasyonu ile çalışırlar. Yani çalışma sırasında bu üç etkeni de kullanırlar. Bakımı yapılmayan kombiler de zamanla çeşitli sorunlar oluşabilir. Filtrelerde tıkanma meydana gelebilir. Genleşme tankı gibi kombi parçalarında sorunlar oluşabilir.Gaz Kaçaklarının önüne geçilebilir.Ve en önemlisi ileride arıza yapma olasılıkları tespit edilerek kombinizin katalog değerleri uzatılabilinir. Vaillant kombi bakımı sorunsuz kombi kullanımı için kesinlikle yaptırılmalıdır.Konuyla Alakalı daha Detaylı Bilgi için Servis Yetkililerinin Röportaj Sayfalarına TIKLAYINIZ.

Vaillant Kombi Bakımı Tasarruf Demektir

Vaillant kombi bakımı sırasında kombi filtreleri de temizlenir. Bu sayede gaz ve elektrik tüketimi en az da tutulur. Tıkanan filtreler kombinin daha fazla yakıt ve elektrik tüketerek ısı konforu sağlayabilmesine neden olur. Vaillant kombi bakımı ile gerekli kombi temizliği sağlanır, gaz ve elektrik tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlanır.

Vaillant Kombi Bakımı Parasını Fazlası ile Çıkarır

Vaillant kombi bakımı  ve tesisat bakımı firmamız tarafından yapılır. Kombi bakım ücreti servis ücreti de dâhil 80 TL olup tüm İstanbul Vaillant kombi servislerinde bu ücret uygulanır. Vaillant kombi bakımı ile kombiniz %30’a varan elektrik ve gaz tasarrufu sağlar. Böylece Vaillant kombi bakımı kısa sürede bakım masrafını çıkarır.

Bakım ile Fatura Miktarınızı Düşürün

Vaillant kombi bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Teknisyenlerimiz bütün Vaillant kombi modelleri için gerekli bakım ve onarım eğitimlerini almışlardır. Bakım talimatlarını izleyerek kombi bakımınızı en iyi şekilde yaparlar. Kombinizin bakım işinin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için Vaillant kombi servisleri tercih edin.

Senede En Az Bir Kez Vaillant Kombi Bakımı Yaptırın !

Vaillant kombi servisi teknisyenleri kombinizin bakımını ayrıntılı olarak yaparak her hangi bir sorun olmadığından emin olurlar. Bu sorun ya da oluşması muhtemel bir sorun görürlerse hemen önlem alırlar. Vaillant kombi bakımı kombi temizliğini de tam olarak sağlar. Böylece kombinizde arıza oluşumunun önüne geçilir.Bakım yaptırarak kombinizin uzun süre sorunsuz hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Vaillant kombi bakımı senede en az bir kez Vaillant servisleri aracılığı ile yaptırılmalıdır. Kombi bakım işlemini yoğun kullanımı olacağı kış aylarından önce yaptırarak kışı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Kombi kullanımı çok yoğunsa Vaillant kombi bakımı senede iki kez Yıllık Periyodik Vaillant kombi bakımı yaptırılabilir. Vaillant kombi bakım bakımı masrafını kısa sürede çıkaracaktır.

servis çağır 0850 840 9 212

Powered by themekiller.com