Vaillant Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Vaillant Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kurtköy Vaillant Kombi Servisi İletişim

Vaillant kombiler kullanıcı dostu ve yüksek verim veren kombilerdir. En az yakıt tüketimi ile en çok sıcaklığı sağlamayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda mühendislerimiz aralıksız çalışmaktadır. Vaillant kombiler her sene gelişen kombi teknolojileri ile paralel olarak gelişir. Hatta bu gelişmelerden önemli bir bölümünün ilk uygulayıcısı Alman teknolojisinin ürünü olan Vaillant kombilerdir. Vaillant firması kombi servislerine de büyük önem vermektedir. Vaillant firması her sene düzenlediği eğitimlerle Vaillant servis teknisyenlerine kombi alnındaki yeni gelişmeleri aktarır ve yeni modelleri tanıtır. Kurtköy’de hizmet veren Kurtköy Vaillant Kombi Servisi çalışanları da eğitimlere katılır. Böylece Kurtköy Vaillant ile teknisyenleri gelişen ve değişen müşteri isteklerine ve kombi teknolojilerine anında uyum sağlar.İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servis Eğitimleri

Vaillant kombi servisleri elemanları her sene düzenlenen eğitimlere katılırlar. Vaillant kombi modelleri hakkındaki bilgilerini tazeler ve yeni yöntemleri öğrenirler. Ayrıca yeni piyasaya çıkan modelleri de bu eğitimlerde tanıtılır. Bu modelleri bakımı ve tamiri ile ilgili her şey teknisyenlere aktarılır.Kurtköy Vaillant Kombi Servis elemanları Vaillant’un eğitimlerinden geçmiş tecrübeli ve işinde uzman elemanlardır.

Kurtköy Vaillant Kombi Bakımı

Kurtköy Vaillant Kombi Bakımı elemanları aldıkları eğitimleri kombi bakımı alanında da göstermektedir. Vaillant kombiler hakkında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz kombi bakımınızı talimatları çerçevesinde gerçekleştirir. Kullanıcı ile iletişim halinde kombinin sorun çıkaran yerlerinin ve diğer yerlerinin bakımını yapar. Servis çalışanları kombi bakımını yaptıktan sonra kombinizin performansının arttığını göreceksiniz.

Kurtköy Vaillant Kombi Bakım Ücreti

Kurtköy Vaillant Kombi Servisi diğer servisleri ile ortak fiyat çizelgesi uygulamaktadır. Bakım ücretleri de bu ortaklığa dahildir.Kurtköy Vaillant Kombi Bakım ücreti diğer servislerde olduğu gibi 80 TL’dir.Kurtköy Vaillant Servisi teknisyenlerinin aldıkları eğitimin hakkını vererek kombinizin garantili olarak tamirini sağlar. Kombiniz uzman teknisyen kadromuzca sorun çıkarmayacak şekilde tamir edilir. Teknisyenlerimiz tarafından tamir edilen kombi parçası Vaillant servis ilkelerince garanti altına alınır. Tamir edilen parçanın garanti süresi bir yıldır.

Kurtköy Vaillant Kombi Yedek Parça

Firmamız servislerine orijinal yedek parça sunmaktadır. Bu sayede kombinizin arıza yaratan parçası kombinizle tam uyumlu orijinal Vaillant yedek parça ile değiştirilir. Yan sanayi ürünler kısa sürede tekrara hasar verecek ve kombinizin diğer bölümlerinin de arızalanmasına neden olacaktır.Vaillant Kombi Kurtköy Servisi bu sorunun yaşanmaması için orijinal ve bir yıl süre ile garantili Vaillant yedek parça kullanır.

Kurtköy Vaillant Servis Ücreti

Vaillant servis ücretleri Vaillant kombi bakım ücretlerinde olduğu gibi sabittir. Tüm Vaillant  servisleri aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Sabit servis ücreti 50 TL’dir.Kurtköy Vaillant Servis Ücreti 50 TL’dir.

Powered by themekiller.com