Vaillant Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Vaillant Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

2016-2017 Vaillant Kombi Servisi

Vaillant kombiler üstün teknolojileri, dayanıklılıkları ile verimlilikleri Vaillant kombi servisleri nedeniyle tercih sebebidir. Bir kombiden beklenen sağlamlık ve yüksek verimlilik Vaillant kombilerce fazlası ile karşılanır. Vaillant kombilerin üstün teknoloji ürünü özelliklerine bir de %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Vaillant kombi servisleri hizmetleri eklenince Vaillant kombiler, kombi edinmek isteyenlerin en iyi tercihi oluyor.

Üstün Özellikli Vaillant Kombi Ve Kazanlar

Vaillant kombiler hem istediğiniz ısı konforunu sağlar hem de ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu. Vaillant kombiler bu hizmetini oldukça ekonomik şekilde yaparlar. Üstün teknolojisi sayesinde en az yakıtla en çok ısı konforunu sağlarlar. Vaillant kombiler kullanıcı konforunu tam olarak sağlamak için üretilmişlerdir. Düşük voltajda ve gaz basıncında bile etkili çalışabilirler. Bu sayede soğuk kış günlerinde sizi yarı yolda bırakmazlar. Vaillant kombilerin bu özellikler ve daha fazlası için Vaillant kombi servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vaillant Kombi Servis Ağı

Vaillant kombiler ülkemizin en çok tercih edilen kombi markalarındandır. Bunun etkisiyle ülke çapında etkin bir servis ağına sahiptir. Bir Vaillant kombi kullanıcısı İstanbul un neresinde ikamet ederse etsin etkin Vaillant kombi servis hizmeti alabilir.İstanbul gibi büyük şehirlerde hemen her ilçede servislerimiz yer almaktadır. Vaillant firması kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutmak için servis ağını genişletmeye devam etmektedir.

Eğitimli Personel Etkin Hizmet

Vaillant kombi servisi yada Vaillant Kazan Servisi teknik elemanları her sene Vaillant firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılırlar. Bu eğitimlerde Vaillant mühendisleri ve teknik elemanlarınca Vaillant kombiler hakkındaki en yeni teknik bilgilerle donatılırlar. Bu sayede gelişen teknolojiye ayak uydurur ve müşteri taleplerine en doğru ve kesin geri dönüşü sağlarlar.

Vaillant Kombi Bakımı ve Tesisat Bakımı

Vaillant kombi bakımı, Vaillant kombi Bakım servisi tarafından verilen hizmetlerden biridir. Kombi bakımı hakkında uzman olan teknik personel tarafından gerçekleştirilir. Kombinizin bakım işi en iyi ve ayrıntılı şekilde yapılarak kışa hazır hale getirilir. Kombi bakımı için diğer kişi ya da servisleri değil işin uzmanı Vaillant servis elemanlarını tercih edin.

Vaillant Kombi Servisi Bakım ve Servis Ücreti

İstanbul Vaillant kombi servisleri tamir ve yedek parça değişimi işlerini Vaillant firması tarafından belirlenen talimatlarca yapar. Kombinizin onarımını en iyi ve garantili şekilde yapar. Onarımı yapılan kombi parçası Vaillant Kombi Teknik Servisi tarafından garanti kapsamına alınır. Böylece bir sene içinde aynı parçada tekrar sorun olursa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça değişimleri de bu kapsamdadır. Vaillant kombi orijinal Vaillant yedek parça kullanır. Bu sayede tamir işlemi kesin ve tam olur. Yedek parçalar kombinize %100 uyum gösterir.

Vaillant kombi servisleri ortak fiyat tarifesi ile çalışırlar. Kombi bakımı ve servis ücretleri de bu kapsamda olup sabit olarak fiyatlandırılır. Kombi bakım ücreti tüm Vaillant kombi servislerinde 80 TL olarak uygulanır. Bu ücrete 50 TL olanVaillant servis ücreti de dahildir.

vaillant kombi çağrı merkezi 0850 840 9 212

Powered by themekiller.com