Vaillant Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Vaillant Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Sarıyer Vaillant Kombi Servisi İletişim

Sarıyer Vaillant ile Isı konforunun sağlanması oldukça önemlidir. Yaşam ve çalışma şartlarının dışarısının hava şartlarından etkilenmemesi için ısı konforu sağlayıcı cihazlar kullanılır. Soba, şömine, kalorifer sistemleri, kombiler ısı konforu sağlayıcı sistemlere örnektir. Doğal gazın yaygınlaşması ile diğer seçeneklerden bariz üstünlükleri bulunan kombi sistemleri yaygınlaşmıştır. En büyük ve sağlam kombi firmalarından biri 1825 yılında soba üretimi ile ısı konforu sağlayıcı sistemleri üretmeye başlamış Vaillant firmasıdır. Vaillant kombilerin diğer kombi markalarına göre ciddi üstünlükleri bulunmaktadır. Vaillant kombi sistemleri tüm dünyada ve ülkemizde en iyi kombi sistemleri arasında kabul edilmektedir. Vaillant, kombi teknolojisine yön veren birçok anlamda ilerlemeye ön ayak olmuş dev bir Alman şirketidir. Kombi alanında lider şirketlerden olan Vaillant kombi servis ağı ile de rakiplerinden ayrılmaktadır.Sarıyer Vaillant Kombi Servisi ilkeleri içinde işlerini yürütürler. Müşteri memnuniyetini amaçlayarak kullanıcının Vaillant kombisinden maksimum verimi almasını sağlarlar. Vaillant kombi satış hizmetleri ile servis hizmetleri uyum içinde yürür. İletişim için;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Güncel Bilgilere Vakıf Teknik Personel

Sarıyer Vaillant Kombi Servisleri ve diğer Vaillant kombi servisleri teknisyenleri kombi ve kombi tesisatları alanında güncel bilgilerle donatılır. Vaillant un yayınladığı eğitim içerikleri ve firma tarafından her sene düzenlenen eğitimler teknisyenlerinin en güncel bilgilerle dolu olmasını sağlar.Sarıyer Vaillant Kombi Servis teknisyenleri de Vaillant eğitimlerine katılarak güncel bilgiler donanır ve gelişen müşteri isteklerine anında karşılık verir.

Serviste Yüksek Standart İlkesi

Vaillant servisleri, sıradan servisler değildir. Yüksek standartları hedefler. Kullanıcının kombisinden azami faydayı sağlamasını amaç edinir. Bu nedenle Vaillant kombi edinen kişiler servis ağlarının sistemine eklenir ve en iyi hizmetin götürülmesi için çalışmalar yapılır. Her sene yapılan değerlendirmelerle servis hizmetlerinin en üst seviyeye çıkarılması amaçlanır.Vaillant Kombi Sarıyer Servis hizmetleri de diğer Vaillant servisleri gibi Vaillant’un yüksek satandart ilkesini benimsemiştir. Vaillant servisinden alacağınız hizmet memnuniyetle sonuçlanacaktır.

Garantili Servis Hizmeti

Sarıyer Vaillant Servisi, servis hizmetlerini garanti kapsamında sunar. Vaillant kombi servisi tarafından tamir edilen kombi parçanız ya da orijinal yedek parça ile değiştirilen kombi parçanız bir yıl süre ile garanti altına alınır. Garanti süresi tamirden ya da parça değişiminden itibaren başlar. Sarıyer Vaillant Servis hizmetleri işinin ehli tarafından sağlanan, garantili sağlam hizmetlerdir. Kullanılan yedek parçalar orijinal Vaillant yedek parçalardır. Yan sanayi ürünler gibi kombinizin ömrünü kısaltmaz aksine kombinizin daha uzun süreli hizmet vermesini sağlar.

Makul Servis ve Bakım Ücreti

Vaillant kombi servisindeki mükemmelliğine rağmen fiyat politikasında oldukça makuldür. Kombi bakım işleriniz sürekli yinelenen eğitimleri ve güncel bilgilerle donanmış kombi teknisyenleri tarafından yapılır.Sarıyer Vaillant Kombi bakım ücreti 2016 – 2017 yılı için 80 TL’dir.Sarıyer Vaillant Servis Ücreti ise 50 TL’dir. Sabit olan bu ücretler kombi modelinize ya da uzaklığınıza göre değişmez. Sarıyer bölgesinde ikamet ediyorsanız, kombi bakım ve tamir işlerinizde garantili iş gören Sarıyer Vaillant Kombi Servisi tercih edin.

Vaillant Servisler Talimatlarla Hareket Eder

Vaillant servisler Vaillant model kombilerinizin en büyük yardımcılarıdır. Bakım, tamirat ve parça değişim işleriniz Vaillant tarafından belirlenen talimatlar çerçevesinde gerçekleştirilir.Sarıyer Vaillant Kombi Servisleri teknisyen ve çalışanları bu talimatlar içerisinde kullanıcıya kusursuz hizmet sunma çabasındadır.Başlıklardan ve anlatılanlardan anlaşılacağı üzere dünyanın en büyük kombi üreticilerinden olan Vaillant, büyüklüğünü kalitesi ve uzman servis anlayışına borçludur. Alman makine teknolojisi ürünü olan Vaillant kombiler, ilkeli servis çalışanlarının azmi ile birleştiğinde mükemmel ısı konforunu sağlar. Sarıyer bölgesinde ikamet ediyorsanız Sarıyer Vaillant Kombi Servisi ile irtibata geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Powered by themekiller.com