Vaillant Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Vaillant Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Bahçelievler Vaillant Kombi Servisi Yanınızda

Vaillant firması, yenilikçi ve uzman yapısı ile yüzlerce yıldır varlığını sürdüren köklü bir Alman firmasıdır. Vaillant firması ısıtma sistemleri alanındaki çalışmalarına 1825 yılında soba üreterek başlamıştır. Yaklaşık 200 yıla yakın bir süredir ısıtma sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Isıtma sistemleri teknolojilerinin gelişiminde ciddi katkısı bulunan bir firmadır. Vaillant kombiler de bu yüzlerce yıla dayanan tecrübenin ürünüdür. Alman makine teknolojisi ile üretilen Vaillant kombiler tüm dünyada en iyi kombi markaları arasında gösterilmektedir. Bu yenilikçi ve uzman firma kombi teknolojilerinin günümüzde ulaştığı noktada hatırı sayılır bir paya sahiptir. Vaillant kombiler enerji verimliliği alanında lider cihazlardandır. En az enerji ile en çok ısı konforunu amaçlarlar. Vaillant kombi üretimindeki liderliğini ürerttiği kombilerin satış sonrası hizmerinde de göstermektedir. Vaillant Servis hizmetleri, Vaillantun rakiplerinden sıyrılmasını sağlayan en önemli etkenlerdendir.Bahçelievler Vaillant Kombi Servisi için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Vaillant’un İstanbul Çapında Yaygın Servis Ağı

Vaillant, yaygın servis ağı sayesinde Türkiye çapında mükemmel satış sonrası hizmeti sağlamaktadır. Vaillant’un servis ağının en yaygın olduğu yer, ülkemizin en büyük şehri olan, Dünya şehri İstanbul’dur.Bahçelievler Vaillant Kombi Servis te Vaillant’un İstanbul içindeki servislerinden biridir. Vaillant kombinizin montaj işlemi ve satış sonrası hizmetleri Vaillant servislerinde en mükemmel şekilde yapılır.Servisimiz Vaillant’un yüksek standarttaki servis ilkelerini takip eder ve bu çerçevede maksimum müşteri memnuniyetini hedefler.

Bahçelievler Vaillant Kombi Bakımı

Bahçelievler Vaillant Kombi Servisleri personeli işinde uzman, güler yüzlü, müşteri ihtiyaçlarına anında cevap verecek şekilde eğitilmiş, profesyonellerden oluşur. Servis çalışanları Vaillant firması tarafından her sene düzenlenen servis elemanları eğitimlerine katılarak kombi alanındaki en yeni gelişmeleri öğrenir. Bu sayede Bahçelievler Vaillant Servisiçalışanları sürekli yenilenen müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretir.

Bahçelievler Vaillant Kombi Bakımnda Detaylı İşlem

Vaillant firması kombi bakımını kesin yönetmelik ve talimatlarla belirlemiştir.Bahçelievler Vaillant Kombi Bakımı için bu talimatları dikkate alarak kombi bakımını gerçekleştirir. Kombi kullanıcısı ile iletişim halinde olarak kombi bakımında özel olarak dikkat edilmesi gereken yer olup olmadığını öğrenir. Eğitimli ve kombi bakımında tecrübeli personel, yönetmelikleri takip ederek kombi bakımını detaylı şekilde yapar. Kombide görülen aksaklıklar düzeltilir. Kombini temizliği de sağlanır. Maksimum müşteri memnuniyeti çerçevesinde kombi bakımı tamamlanır.

Bahçelievler Vaillant Kombi Bakım Ücreti

Vaillant Bahçelievler Servisi kombinizde gerçekleşen her olumsuzluğu anında halledecek kapasitededir. Kombinizdeki hasar doğru şekilde tespit edilir ve uzman ellerce onarılır. Kombi tamiratının garantili olarak yapıldığını da ekleyelim. Bahçelievler Vaillant Kombi Servis tarafından tamir edilen kombi parçası servisin garantisi altındadır. Garanti tamir işleminin yapıldığı tarihten itibaren bir yıl boyunca geçerlidir. Bu süre içinde eğer aynı parçada sorunu olursa, tamir işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir.Bahçelievler Vaillant Kombi Bakım Ücreti ise 80 TL dir.KombinizBahçelievler Vaillant Kombi Servisleri tarafından sorunsuzca tamir edilir. Ancak kombinizin tamir edilemeyen parçalarının değiştirilmesi gerekebilir. Bu durumda yedek parça ihtiyacı doğar. Bahçelievler Vaillant Kombi Servisi, kombinizin modeli ne olursa olsun uygun yedek parçayı temin eder. Yedek parçalar orijinal olup bir sene boyunca Vaillant firmasının garantisi altındadır.

Bahçelievler Vaillant Kombi Servis Ücreti

Bahçelievler Vaillant Servis Ücreti tüm servis merkezlerinde sabittir. Tüm servisler için belirlenen sabit ücret 50 TL’dir. Bu oldukça makul ücret tüm Vaillant kombi çeşitleri için geçerlidir. Model ayrımı yapılmaksızın aynı ücret geçerlidir. Bahçelievler Vaillant Kombi Servisi de bu ücret tarifesi ile çalışır.

Powered by themekiller.com