Vaillant Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Vaillant Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Bahçeşehir Vaillant Kombi Servisi

Kombi alacaksanız alacağınız kombinin markası, fiyatı, kalitesi kadar servis hizmetlerine de bakmalısınız. Kombi gibi elektronik cihazlar için iyi bir servis hizmetinin olması şarttır. Kombiler uzun süreli kullanılacak cihazlardır. Bu durum sıklıkla bakım yaptırılmasını dolayısı ile servise gidilmesini gerektirir.

Firmamız sağlam ve kaliteli kombilerinin yanında ilkeli ve sistemli çalışan kombi servisleri ile de sektörde önemli bir yer edinmiştir. Bahçeşehir Vaillant Kombi Servisi de Vaillant’un bu ilkeli ve sistemli servis ağı içinde yer almaktadır. Kombi bakımı, satış öncesi bilgilendirme, kombi tamiri, kombi montajı gibi işlerde en büyük yardımcınız Bahçeşehir Vaillant Kombi Servisleri olacaktır.

Diğer yerlerde ikamet ediyorsanız çağrı merkezimiz olan 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. Size en yakın servis hakkında bilgi alabilirisiniz.

Bahçeşehir Vaillant Servisin Önemi

Kombi bakımı, kombi tamiri, yedek parça ihtiyacı için servislerimizi tercih etmeniz sizin çıkarınıza olacaktır. İlk bakışta biraz pahalı gibi gelse de garantili ve sağlam iş yapan servisler uzun süreli kullanacağınız kombiler için en doğru seçenektir. Sanayi bakanlığı standartlarına göre bakımı ve temizliği usulünce yapılan kombiler uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir. Alman teknolojisi ile üretilen ürünlerimizi daha uzun süre gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Kombinizin uzun ömürlü kalmasını istiyorsanız Bahçeşehir Vaillant Kombi Servis gibi servisleri tercih edin.

Garantili Tamir ve Yedek Parça İçin Vaillant Servisi

Bahçeşehir Vaillant Servisi, diğer servisleri gibi garantili hizmet sağlamaktadır. Servis tarafından yapılan tamir işleri bir yıl süre boyunca tamir işlemini yapan servisin garantisinde olur. Servis elemanları eğitimli ve kombi alanında uzman teknisyenler olduğu için tamir işlemi doğru olarak yapılır. Kullanılması gerekecek yedek parçalar orijinal ve garantili yedek parçalardır. Yedek parçaların da garantisi mevcuttur. Orijinal yedek parça garantisi, tamir garantisinde olduğu gibi tamir işleminden sonra başlar ve bir yıl süre boyunca devam eder. Bu sürede kombinizin aynı bölgelerinde sorun olması durumunda ücretsiz hizmet ve yedek parça sunulur.

1 Yıl Garantili Hizmet

Vaillant kombinizde arıza olması durumunda Bahçeşehir Vaillant  ile irtibata geçmeniz önerilir. 1 yıllık Garanti süresi içinde başka servisler tarafından kombinize müdahale olması durumunda garantiniz iptal edilir. Vaillant servisleri kombi modellerini en iyi tanıyan ve tamirini de en iyi yapacak servislerdir.

İstanbul’a Yayılmış Servis Ağı

Vaillant kombi servis ağı tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Özellikle en büyük şehir olan İstanbul’da hemen her ilçede birçok servis bulunur. Servisimiz bu servislere iyi bir örnektir. Çağrı merkezimizle iletişime geçerek size en yakın Vaillant servisi öğrenebilirsiniz. Üründe oluşacak sorunlarınız ve bakım işleriniz için garantili hizmet sunan uzman Vaillant servislerini tercih etmenizi öneriyoruz.

Vaillant servis hizmetleri oldukça ekonomik şartlarla hizmet sunar. Böylece kullanıcı hiçbir çekince yaşamadan garantili hizmet alır. Vaillant servis ücreti sabittir ve sadece 50 TL’dir. Bahçeşehir Vaillant kombi bakım ücreti 80 TL’dir. Kombinizn en iyi şekilde elden geçirilmesi ve tamiri için firmamızı tercih edin.

Profesyonel Hizmet, Güler Yüzlü Personel

Vaillant servis personelinin teknik eğitimi kadar müşteri ilişkilerine de önem vermektedir. Firma personeli anlayışlı, güler yüzlü, kullanıcı dostudur. Profesyonel hizmetini müşteri memnuniyetini azami seviyede tutarak gerçekleştirir.Vaillant Kombi Bahçeşehir Servisi bu bölgede yaşayan Vaillant kombi kullanıcılarının hizmetindedir.

Powered by themekiller.com